Znate kako ide ona uzrečica: “Zvuči predobro da bi bilo istinito”. E pa dragi naši, istinito je i stvarno je predobro.Predobro je da vas jedan prekaljeni automobilistički virtuoz, a on se zove Jure Poljak, može nauciti upravljati vozilom i to je pravi bingo, reklo bi se pun pogodak.U prošlom postu smo objavili kako mi, kao i svaki drugi tim koji želi ostati na vrhu težimo tome da zadržimo taj primat kako bi uz najbolje instruktore vi jednog dana bili najbolji vozači. Na tome očigledno radimo s ciljem da stvorimo vozača koji ima svo potrebno znanje i vještine da adekvatno odgovori svim izazovima u prometu.Upravo smo s Jurom dobili dodatnu vrijednost i dimenziju koja činjenično predstavlja korak naprijed u odnosu na standardne načine obuke kandidata sto našu misiju i zacrtane ciljeve čini realiziranijim.Evo par kratkih biografskih crtica o instruktoru Juri Poljaku i njegovu driftanju. 2012.g. započeo je sa slaganjem svog prvog drift automobila, BMW E 36. Odluka je pala na kompletno slaganje svih komponenti automobila. Riječ je bila o motoru zapremnine 2800 cm/3 i snage 400 KS, a s vremenom je motor dosegao snagu od 560 KS. Nakon nekoliko godina natjecanja s ovim bmw-om odluka je pala da ga proda i da kupi Nissan Silviu S14 sa 650 KS i da s tim vozilom napravi ozbiljniji iskorak u svojoj automobilistickoj karijeri.Pokali, pehari, nagrade i priznanja koje je Jure osvojio natječući se u ovom sportu su dokaz njegova truda, predispozicija, rada i samopouzdanja, pa ako je sve to postigao kao drift vozac, možete li zamisliti kako bi bilo da vi “napravite prve korake” uz takvog instruktora i majstora ovoga zanata.Sam Jure kaze, kad smo ga priupitali zašto se bavi poslom instruktora vožnje i što od njega samog mogu očekivati kandidati, on nam je odgovorio da ovo radi zbog dinamičnosti, zahtjevnosti i odgovornosti koju sa sobom ovaj posao nosi i da je njegov glavni zadatak stvoriti mladog vozača koji je u potpunosti spreman na situacije koje ga u prometu u samostalnoj vožnji očekuju.Puno sretnih kilometara želimo vam s našim Jurom. Nema sumnje da ćete uživati u dinamičnoj obuci s drift majstorom.Veliki oktanski pozdrav! Vaša autoškola Dalmacija 

© 2017 Autoškola Dalmacija. Sva prava pridržana.

Web development by  S3Media.com.hr