o nama

Iskustvo i rezultati

autoškola dalmacija

S radom smo počeli 2003. godine s početnim brojem od 60-ak kandidata i samo trojicom instruktora vožnje. Nakon nepune 4 godine tj. 2007. godine brojimo 13 instruktora vožnje, a kroz proces osposobljavanja u našoj autoškoli godišnje prođe preko 600 kandidata. Time Autoškola Dalmacija definitivno postaje broj 1 u Splitsko-dalmatinskoj županiji i jedna od vodećih autoškola u Republici Hrvatskoj. Naši instruktori vožnje svoje dugogodišnje iskustvo uspješno prenose na buduće samostalne vozače uz obuku tempiranu i prilagođenu svakom polazniku individualno bez forsiranja, u ugodnoj i prijateljskoj atmosferi, čineći tako mlade vozače sigurnijima u sebe te ujedno i kompletnim vozačima nakon završetka obuke u autoškoli.

Autoškola Dalmacija Split

TIm iskusnih profesionalaca

Prepustite se sigurnim rukama naših instruktora s kojima ćete brzo i lako napredovati do vaše vozačke dozvole

Alyssa Beauchamp

Crossfit coach

Benjamin Allen

Crossfit coach

Alyssa Beauchamp

Crossfit coach

Benjamin Allen

Crossfit coach

Marvin Joiner

Cardio & Conditioning

Sonia Ragin

Cardio & Conditioning

Patricia Woodrum

Cardio & Conditioning

Bessie Jones

Cardio & Conditioning

kontaktirajte nas i
upišite željenu kategoriju