Dragi naši,Ovim putem Vam želimo predstaviti nova super pojačanja Vaše autoškole.Kao i svaki drugi tim koji želi ostati na vrhu i biti najbolji, tako i mi želimo zadržati taj primat kako bi uz najbolje instruktore vi jednog dana bili najbolji vozači.Sami smo svjedoci današnjeg modernog doba koje se očituje stresom, žurbom, brzinom i manjkom vremena, tako isto vrijedi i za situacije u prometu s kojima se treba znati adekvatno nositi.Upravo naši predavači i instruktori stavljaju pred sebe takav izazov od ogromnog značaja kojemu je krajnji cilj što bolje naučiti kandidata da samostalno i sigurno upravlja vozilom.Uz već postojeći i dokazani kadar o kojem ne treba puno pričati (o tome neka pričaju njihovi bivši polaznici), mi zapravo već neko vrijeme imamo ova pojačanja s kojima već ostvarujemo zavidne rezultate na vozačkim ispitima.Nema sumnje da će sati provedeni sa našim novim instruktorima Perom, Nikolom i Josipom biti vrijeme provedeno u ugodnoj i veseloj atmosferi jer su oni uvijek spremni nasmijati Vas do suza, te sve eventualno stresne i opasne situacije u obuci svojim znanjem, karakterom i iskustvom svesti na minimum.Na kraju puno sretnih kilometara želimo i Vama i našim super pojačanjima. AUTOŠKOLA DALMACIJA 

© 2017 Autoškola Dalmacija. Sva prava pridržana.

Web development by S3Media.com.hr