b kategorija

Upišite željenu B kategoriju već danas

Autoškola Dalmacija Split

Promotivne cijene

najpovoljnije cijene tečaja prometnih propisa i B kategorije

upišite napokon b kategoiju

Pod ovu kategoriju spadaju motorna vozila, osim vozila A1, A2, A, F, G i M kategorije čija najveća dopuštena masa ne prelazi 3.500 kg i koja su dizajnirana i konstruirana za prijevoz ne više od 8 putnika, ne računajući sjedalo za vozača; motorna vozila ove kategorije mogu biti u kombinaciji s priključnim vozilom čija najveća dopuštena masa ne prelazi 750 kg. Minimalna dob potrebna za dobivanje vozačke dozvole iz ove kategorije iznosi 18 godina. Za upis u autoškolu u svrhu polaganja vozačkog ispita za ovu kategoriju potrebno je imati navršenih 17 godina i 6 mjeseci. Osposobljavanje počinje početkom nastave iz nastavnog predmeta Prometni propisi i sigurnosna pravila. Nastava se izvodi u trajanju od najmanje 30 nastavnih sati po 45 minuta (blok sat 90 minuta). Dnevno mogu biti najviše 3 nastavna sata.

35

sati vožnje

Na cesti i poligonu u pratnji naših iskusnih instruktora