a kategorija

Upišite željenu A kategoriju već danas

Autoškola Dalmacija Split

Promotivne cijene

Najpovoljnije cijene tečaja prometnih propisa i A kategorije

Želiš upravljati motociklom bez limita snage motora?

Pod ovu kategoriju spadaju motocikli sa ili bez bočne prikolice. Minimalna dob potrebna za dobivanje vozačke dozvole ove kategorije iznosi 24 godine ili 20 godina sa vozačkom dozvolom A2 kategorije najmanje 2 godine. Ova kategorija namjenjena je osobama koje žele upravljati motociklima bez ograničenja snage motocikla ili njegove zapremeine odnosno brzine kretanja. Za upis u autoškolu u svrhu polaganja vozačkog ispita za ovu kategoriju potrebno je imati navršenih 19 godina i 6 mjeseci, tj. 23 godine i 6 mjeseci. Predviđeni najmanji fond sati koje kandidat za vozača A kategorije mora realizirati je 30 sati iz Prometnih propisa i sigurnosnih pravila, 9 sati iz Pružanja prve pomoći osobama ozlijeđenim u prometnoj nesreći i 25 sati iz Upravljanja vozilom (motociklom).

25

sati vožnje

na cesti i poligonu u pratnji naših iskusnih instruktora